Лікування катаракти

Що таке катаракта?

Що таке катаракта?

Наше око – це природня оптична система, яка має свою лінзу – кришталик. Катаракта – це захворювання кришталика, що призводить до його помутніння, втрати прозорості і, як наслідок, погіршення зору, яке поступово призводить до повної сліпоти. На сьогодні у світі існує лише один доведений і ефективний метод лікування катаракти – це хірургічний метод.

Якщо Ви помітили, що Ваш зір погіршився, з’явилася розмитість і знизилась контрастність навколишніх предметів, а у сутінках стало ще гірше бачити та з’явилися ореоли навколо джерел світла, слід записатися на огляд до лікаря-офтальмолога.

Що таке катаракта?

Як діагностувати катаракту?

Як діагностувати катаракту?

Як діагностувати катаракту?

Для початку, Вам необхідно пройти передопераційне обстеження в нашому Центрі, яке дасть змогу лікарю-офтальмологу уточнити Ваш діагноз, перевірити наявність супутніх захворювань, виключити всі можливі ризики для визначення тактики лікування, дати відповідь на всі Ваші запитання. Вартість обстеження залежить від наявності у Вас супутніх захворювань. Базова ціна  передопераційного огляду перед лікуванням катаракти 1200 грн.


Як підготуватися до операції?

Як підготуватися до операції?

Під час діагностики у нашому Центрі, лікар-офтальмолог підбере Вам штучний кришталик – інтраокулярну лінзу, яка буде виконувати функцію природнього кришталика ока. Яка саме інтраокулярна лінза потрібна Вам – Ви оберете разом із лікарем-офтальмологом, відповідно до Вашого способу життя, Ваших потреб у якості зору після операції, Вашого хобі, а також особливостей і фізіології Вашого ока. Спеціалісти нашого Центру розрахують оптичну силу такої лінзи на сучасному біометричному обладнанні, адже Ваш вибір індивідуальний.

Наступне – Ви отримаєте перелік аналізів, які потрібно здати перед операцією, крапель, які крапати в око та дізнаєтеся вартість операції (її можна розрахувати після того, як Ви оберете кришталик згідно Ваших потреб).

Як підготуватися до операції?

Операція по видаленню катаракти та післяопераційна реабілітація

  • В Офтальмологічному Центрі Alex оперують кращі хірурги України. Вам не потрібно витрачати час на поїздки до столиці - хірурги приїдуть до Білої Церкви і прооперують у новій, сучасній операційній. 

  • Операція проводиться амбулаторно без болю і стресу, під місцевим знеболенням, в приємній атмосфері. Відпочивши після заміни кришталика в ОЦ Alex, Ви повертаєтеся додому.

  • Дуже важливо, протягом першого місяця виконувати всі рекомендації лікаря-офтальмолога для якнайшвидшого одужання. В цей період, на Вас чекає кілька контрольних оглядів, тісна взаємодія з лікарем-офтальмологом, який Вас супроводжуватиме протягом всього післяопераційного періоду.

Записатися на попередню консультацію

Записатися онлайн

Залиште Ваші контактні дані і адміністратори

Офтальмологічного Центру зв'яжуться з Вами